Projekta etapi un pieeja

Dizaina projekta izstrāde ir sarežģīts un laikietilpīgs process, kas ietver dažādus etapus. Katrs darba posms tiek sastādīts atsevišķā līgumā par pakalpojumu apjomu, izmaksām un noteikumiem. Kopējās izmaksas lielā mērā ir atkarīgas no telpu platības un objekta sarežģītības.

work (53)-Edit

01

Iepazīšanās ar Jums un Jūsu objektu.

Mēs vienmēr sākam darbu ar objekta mērījumiem un objekta fotografēšanu. Un arī no tikšanās, lai pārrunātu un sastādītu detalizētu plānu (tehnisku uzdevumu) ar klientu. Balstoties uz mūsu izvēlētiem stila attēliem, mēbelēm un aprīkojuma, mēs apspriežam katras istabas konceptu.

02

Izvēlamies konceptu.

Tālāk tiek veikts koncepts (Skiču projekts) – tiek piedāvāti vairāki plānojuma varianti, skices un stilistikas kolāžas, krāsu risinājumi un idejas nākotnes interjeram – noskaņu un konceptu prezentācijas.

03

Izstrādājam 3D Kolāžu.

Pēc koncepta (Skiča projekta) apstiprināšanas saskaņā ar izvēlēto plānojuma risinājumu, mēs veicam detalizētu dizaina izstrādi – fotoreālistisku 3D kolāžu ar rūpīgi atlasītiem apdares materiāliem, mēbelēm un apgaismojumu.

04

Tehniskie risinājumi.

Darba projekts tiek veikts pēc 3D vizualizācijas apstiprināšanas. Tas ietver visus tehniskus rasējumus, kas nepieciešami, lai dizaina projekts tiktu realizēts.

Esi gatavs pārmaiņām?

Būsim priecīgi palīdzēt atrast jaunas dizaina idejas, noformēt telpas un optimizēt tās, kā arī īstenot idejas.