Māja Mārupē

Projekts Mārupē “Smiltis un ūdens” – māja pārim ar bērnu.
Projekta pirmais posms bija esošo stāvu plānu pielāgošana. Nolēmām samazināt gaiteni un palielināt virtuves platību, kā rezultātā ieguvām pilnvērtīgu funkcionālu un plašu istabu – jebkuras mājsaimnieces sapnis. Gaiteņa zona netika “saspiesta”, jo spoguļsiena vizuāli paplašina telpu, pa kreisi ir plaukts drēbēm un apaviem, kā arī plaša gardrobe, kurā var novietot visas ģimenes virsdrēbes.
Interjerā izvēlēti zilie un smilšu krāsas toņi, no tā arī radies projekta nosaukums. Pāris izteica vēlmi pēc mierīga, ērta interjera, priekšroka dota gaišām krāsām, mīkstiem audumiem un dabīgiem materiāliem.
Ēdamistabas zona atrodas blakus virtuvei. Gaišu, elegantu galdu ar mīkstiem, pelnu rozā krāsas krēsliem apgaismo gaisīga lustra.
Mūsdienīga virtuve dziļi zilā krāsā – ūdens krāsā – īpašs saimnieces pieprasījums. Virtuvē, kā maigu pāreju starp telpām, izvietojām riekstkoka krāsas galdu. Vietu, kur no rīta piesēst ar kafijas tasi vai ar šampanieša glāzi brīvdienu vakarā.
Atpūtas zonā mīkstie ādas krēsli apskauj un iemidzina. Skatoties laukā pa plašo logu, tiek aizmirstas visas iekdienas raizes.

Vannas istabas dizains

Pasūtītāji vēlējās redzēt vannas istabas dizainu, kuru ieraugot raisītos domas – jūra, viļni, smiltis u akmeņi.  Galvenā krāsa – zila. 

Minimālisms- tāda bija pirmā mana doma.

Projektējot šo vannas istabu, man kā dizainerei gribējās, lai jūras asociācijas rodas no izvēlētā krāsu kontrasta, dekoratīvās flīzes un rievots reljefs, kurš atkārtojas plaukta fasādē un spoguļu apdarē. 

Māja Katlakalnā

Ieraugot šo māju, domās raisās vārds “eklektika”- maiga un mierīga stilu sajaukšanās, “piepūderētu”, sarežğītu un skaistu toņu variācijas interjerā, kuras neuzkrītoši un vienmērīgi pāriet viena otrā, neatņemot uzmanību no plūstošās upes skaistuma, kuras krastos būvēta šī māja. Interjeru gribējās izveidot atturīgu, bet tajā pašā laikā noslēpumainu. Mājas arhitektūras projekts ir paša saimnieka ideja un lolojums.
Klusie un zaļie krasti, meža dzīvīgums, miers un relaksācija-viss, kas nepieciešams 5 cilvēku ğimenei, lai justos komfortabli. Mājas kopējā platība:481 m2.
Pagraba stāvs paredzēts laivas novietnei, pirmais stāvs ir vislielākais un sadalīts divos sektoros : pirmais paredzēts saimniekiem, otrais sievas mātes ğimenei (Projekts apskatāms zemāk).
Mājas daļā, kas paredzēta ğimenes pārim (saimniekiem), pamatā ir minimālisms- vienkāršas, bet mūsdienīgas formas, mierīgas un pieklusinātas ,”dūmakainas” krāsas,tik ļoti raksturīgas Baltijas temperamentam, kas šur tur pārklājas ar klasiskiem elementiem, piešķirot interjeram jau pieminētās “eklektiskās” notis un apvienojot mājas stilu  nedalāmā vienībā.

Работать с Викторией очень легко и мы очень довольны сотрудничеством. Виктория слушает и слышит интересы клиента, но умеет настоять на своем. Это ее сильная сторона. Во всех случаях, когда  мы положились на экспертное мнение Виктории – результат был просто замечательным. Виктория великолепно чувствует цвета. Легко смешивает стили, не теряя общей композиции помещения. Виктория знает, где достать эксклюзивные элементы дизайна, но в то же время подскажет, на чем можно сэкономить. Мой совет: расскажите Виктории чего хотите вы, а потом позвольте ей реализовать свое видение. Не пожалеете.

Māja Katlakalnā (otrā daļa)

Turpinājums. Mājas otrajā daļā (sievas mātes daļa) izvietotas istabas tādas istabas: viesistaba apvienota ar virtuvi, guļamistaba, sanitārā telpa, garderobe un vannasistaba. Šeit priekšroka dota vairāk klasiskajam stilam – parketa grīdas, klasiska  stila virtuve. Krāsu gammā dominē tie paši “dūmakainie” toņi, taču šeit var atrast mūsdienīgus funkcionālus risinājumus kā,piemēram, garderobes skapi “dūmakainā” rožu krāsā. Bēšā toņa pamatā,kas dominē interjerā, ir arī spilgti un “dūmakaini” toņi, maigi ceriņkrāsas akcenti,dīvāni utt.

С Викторией легко работать. Она старается понять, что нравится клиентам и предлагает варианты в этом направлении. В то же время предлагает что-то такое, что сам бы никогда не придумал. Очень понравилась идея с “художественными” обоями вместо картин.

Divistabu dzīvoklis , Matīsa iela

Divistabu dzīvoklis 43 m2 Rīgas centrā- Matīsa ielā. Dzīvoklis tika izstrādāts ģimenes pārim. Galvenais izaicinājums bija izstrādāt funkcionālu un estētiski aizraujošu dizainu, kurš izcels un pasvītros vietas un dzīvokļa vēsturiskumu, bet no otras puses nepārslogot vizuāli, otrādi, vizuāli padarīs platāku.
Mans, kā dizainera, uzdevums bija dzīvokli vizuāli pārvērst par vietu, kurā atgriežoties no ārsta darba, cilvēki emocionāli pārslēgtos uz atpūtu.

Pieredze ar Viktoriju no sirds bija patīkama visas sadarbības garumā – sākot ar plānošanu un skicēšanu, līdz pat projekta vadībai un realizēšanai. Man personīgi ir visai sarežģīti vizualizēt projektus, tāpēc īpaši novērtēju iespēju sava dzīvokļa dizainu ieraudzīt pirms lieliem tēriņiem. Ņemot vērā, ka es pati strādāju garas darba stundas, otra lieta, ko īpaši izceltu, ka Viktorija lielā mērā arī noņēma no manis slogu ar materiālu iegādi, meistaru pieskatīšu un citām man tehniski sarežģītām un laikietilpīgām lietām. Pateicoties Viktorijas palīdzībai, dzīvokļa iekārtošana man bija patiešām vienkāršs un patīkams process. Drosmīgi risinājumi, gaumes izjūta, pacietība un ieklausīšanās klienta vēlmēs un finansiālajās iespējās-tas viss rakstuto Viktoriju. Nobeigumā atliek tikai piebilst, ka gala rezultāts ir 10 no 10 un manu personību pauž par 100%

Jasmin Garden, Jūrmala

Interjera dzīvoklis tika projektēts ģimenei ar pusaudzi.
Klientu vēlme bija, lai dzīvoklis ir elegants ar elektikas stilu un ar vairākiem krāsu akcentiem. Dzīvoklis ir ļoti mājīgs ar savu iekšējo mākslas pasauli, kur ir krāsu, materiālu, tektūru un formu kompazījas spēle.
Šīs dizaina koncepts pierāda, ka krāsa var radīt spēcīgu iespaidu uz dizainu un cilvēka noskaņojumu.

“По рекомендации подруги обратилась к дизайнеру Виктории .Виктория полностью выполнила дизайн -проект 3-х комнатной квартиры ,площадью 90 кв.м.,учитывая все наши пожелания и потребности .Максимально корректная и пунктуальная ,слушает и слышит ,помогает определиться с выбором ,грамотно аргументируя свой совет .Всегда на связи в хорошем настроении,и готовая помочь .Также Виктория курировала приемку,сборку и расстановку мебели и предметов декора ,что значительно облегчило и ускорило процесс ремонта ,который зачастую происходил на расстоянии .Могу смело рекомендовать Викторию ,как грамотного ,постоянно совершенствующего в области дизайна специалиста .С благодарностью вспоминаю время нашей совместной работы.”

Kliente Tatjana, dz.k “jasmine garden” Bulduri

 

Māja Šampēterī, Rīga

Māja Šampēterī, kura ir kalnu kotedžas stilā. Mans uzdevums vieistabā bija apvienot dažādu koka daudzumu, kas jau bija mājas apdarē ar minimālisma akcentiem apdarē, mēbelēs un aksesuāros. Guļamistbā valda siltā krāsa koka apdarē, siltie toņi, dažāda koka tekstūras, raupja lina faktūras un lakoniskie Japāņu minimālisma elementi.

Pearl Project, Baltezers

3-istabu dzīvoklis atrodas skaistajā Baltezerā un tika izstrādāts ģimenei ar diviem bērniem. Projekta uzdevums bija panākt harmoniju minimālismā, jau esošajā sienu koku apdarē, pievienojot dažādu stila mēbeles un aksesuārus. Viesistabas zonā, lai līdzsvarotu koka apdares daudzumu, izvēlējāmies krāsainās mēbelēs un daudzas interjera detaļas no stikla, lai interjers paliktu gaisīgāks.

“Очень хочется поблагодарить и сказать огромное спасибо нашему дизайнеру Виктории.
Наша семья осталась довольна сотрудничеством. Талантливая, умная, общительная, предлагает оригинальные варианты. Дизайн вышел фантастический!!!Как все-таки удачно мы попали на Викторию в свое время и записали ее контакты! Большое вам спасибо, удачи и побольше клиентов! Я могу совершенно точно ее рекомендовать, т к. она умеет и любит работать. Если мой отзыв поможет комуто найти отличного профессионала я буду рада помочь!”

Kliente Svetlana, Pearl Project Baltezers

Gaismas studija Casa Belluce, Rīga

Gaismas veikals CasaBelluce atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, aizsargājamas arhitektūras ēkā. Mans uzdevums bija izveidot stilīgu un telpisku apgaismojuma studiju, kurā gaismekļi izskatīsies, kā mākslas priekšmets un interjers, vispārējais fons koķetēs.
Šeit valda siltu un aukstu krāsu atmosfēra, pievienojot bagātīgus kontrastus modernu mēbeļu veidā. Grāmatu plaukts tika izgatavots pēc manām skicēm, kā arī darba un kafijas galdiņš no koka paletēm.

Birojs Nagornoe, Maskava

Pilna dizaina projekta izstrāde ofisam Maskavā ar platību 600 m2. Šī projekta uzdevums bija izveidot ērtu plānojumu ar visām nepieciešamajām telpām un modernu dizainu, lai pārvietošanās ofisā būtu ērta visiem strādniekiem. Šajā projektā izdevās telpas vizuāli apvienot un padarīt lielākas, kā arī sasniegt vizuālu vienotību starp tām.

Imi Banca, Milano

Dizaina koncepta izveide IMI banca Milānā. Uzdevums bija izveidot ideālu plānojumu visiem strādniekiem ar kafejnīcas zonu gan strādniekiem, gan klientiem. Stilistiskais koncepts tika izvēlēts hi-tech ar koka/lamināta apdari sienās un grīdā.

Abitare il Tempo, Verona

Izstādes “Abitare il tempo” dizaina projekta izveide Veronā. Mūsu uzdevums bija izveidot konceptuāli pilnīgi jaunu ideju, kur cilvēki, ierodoties uz dizaina izstādi, pazudīs dizaina pasaulē un saņems vizuāli neatkārtojumum ceļojumu caur apdares materiāliem, mēbelēm, aksesuāriem un jauniem dizaina jaunumiem. Otrs svarīgs uzdevums bija izveidot inovācijas zonas, kur klientam būs pieejama visa informācija par produktu planšetēs, atkarībā no koncepta zonas.

Esi gatavs pārmaiņām?

Būsim priecīgi palīdzēt atrast jaunas dizaina idejas, noformēt telpas un optimizēt tās, kā arī īstenot idejas.